Winda to element wyposażenia budynków, który bez wątpienia musi spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Pasażerowie podczas przewozu w górę lub w dół nie powinni mieć żadnych wątpliwości co do jakości sprzętu. Aby móc odpowiednio zadbać o sprawne funkcjonowanie dźwigu, warto mieć zaufany sklep, który posiada pełne zaopatrzenie w części do wind. Znajdziesz je właśnie w naszej ofercie.

Przygotuj się na awaryjne sytuacje z naszymi częściami do wind

Nigdy nie da się przewidzieć każdej sytuacji, jaka może przydarzyć się w windzie, dlatego warto wcześniej być na nią przygotowanym. Jedną z takich sytuacji może być przerwanie zasilania lub pożar. W tym celu windy wyposaża się w systemy awaryjne, takie jak oświetlenie, systemy ratunkowe zasilane z zewnętrznych źródeł energii, systemy nagłego zatrzymywania oraz systemy zapobiegające zatrzaśnięciu drzwi windy. 

Nasze części to przede wszystkim wysokie zaufanie i reputacja. Zaopatrując się w nasze części do wind możesz mieć pewność, że winda będzie bezpieczna, a pasażerowie będą czuli się w niej komfortowo.

Zaopatruj się zawsze w niezawodne części do wind osobowych

Bezpieczeństwo w transporcie pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami w budynku to podstawa. Dźwigi znajdują się w blokach mieszkalnych, przychodniach, urzędach, galeriach handlowych oraz miejscach pracy. Użytkowane są przez różne osoby kilkadziesiąt razy dziennie, a w miejscach natężonego ruchu, czasem nawet i kilkaset razy w ciągu dnia. 

Aby dźwig osobowy działał bez żadnych zakłóceń, musi być stale przeglądany i konserwowany. W razie potrzeby należy wymieniać w nim zużyte części, komponenty lub całe podzespoły.

W naszym internetowym sklepie, znajdziesz wszystkie potrzebne elementy do wind. Współpracujemy z największymi uznanymi producentami, takimi jak: Alberto Sassi, Dynatech, ETN, Fermator, Gervall, Gustaw Wolf, Hidral, Mac Puarsa, Monitor, PFB, Selcom, Vega i wiele innych.

Nie w każdym domu czy bloku można zainstalować windę, prawnik od nieruchomości podpowie czy jest to możliwe i zbada stan faktyczny lokalu,

Zaufaj ekspertom w swojej dziedzinie

Podczas poszukiwań dostawcy części do windy, warto jest wziąć pod uwagę jakość części oraz marki z jakimi współpracuje hurtownia. Przed zakupem części, pomożemy Ci dobrać elementy, które będą zgodne z modelem windy oraz będą posiadały odpowiednie certyfikacje i normy branżowe. 

Dzięki naszemu doświadczeniu, uzyskasz także istotne wskazówki odnośnie konserwacji dźwigu

Postaw na fachowe doradztwo przy zakupie części do wind

Zakup odpowiednich części do wind może czasem okazać się nie lada wyzwaniem. Nasz zespół profesjonalistów nie boi się jednak trudnych zadań. Nasi pracownicy służą zawsze doradztwem, pomocą przy doborze producenta oraz rodzaju części, jaki będzie potrzebny do naprawienia awarii lub utrzymania windy w dobrym stanie.

Firma Global-Lift, oprócz samych części i komponentów, dostarczamy także systemy do sterowania, zespoły napędowe, zestawy hydrauliczne, pakiety modernizacyjne oraz same windy. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie swojego zamówienia.

Global-Lift – profesjonalny dostawca części do wind – Warszawa

Global-Lift to nie tylko profesjonalizm i doradztwo. Oprócz kompleksowych usług, możemy poszczycić się także szybkością obsługi, konkurencyjnymi cenami, ogromnym doświadczeniem oraz renomą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *