mity o zarabianiu przez internet

Wszędzie można przeczytać opinie na temat zarabiania online. Jedne opinie są pozytywne, drugie negatywne, każdy ma inne doświadczenia i różnych zarobków ludzie próbowali.

Ale jak to faktycznie wygląda? Czy negatywne opinie są prawdziwe?

Przedstawię Ci w tym artykule parę mitów na temat zdalnego zarabiania. 

W internecie nie da się zarobić bo każdy chce Cię oszukać

Żyjemy w dobie internetu, gdzie wszędzie słyszy się o wyłudzaniu danych, oszustwach i przykrych sytuacjach, przez co wiele osób jest sceptycznie nastawiona do zarabiania online. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że oszukać można wszędzie, nie tylko w internecie. 

Ważne, aby zachować twardą głowę, zrobić dobry research i dowiedzieć się o danym sposobie zarobku, zanim się na niego zdecydujemy. Jest wiele wypłacalnych, sprawdzonych firm, które oferują zapłatę za wykonanie prostych zadań. Przekonasz się na 100% o tym dopiero jak sam spróbujesz i zarobisz!

Zarabianie w internecie to tylko klikanie w reklamy i wypełnianie ankiet

Większość z nas, szukając pracy zdalnej natknęła się na sam początek na ankiety i reklamy. Te sposoby są powszechnie dostępne i wiele stron je oferuję, natomiast są to najmniej opłacalne metody jakie znam. Za wypełnianie ankiet otrzymuje się maks parę złotych za jedną, która trwa 20-30min oraz tych ankiet często jest mało na jeden portal, a wtedy trzeba się rejestrować na wielu stronach. Podobnie jest z oglądaniem reklam, parę groszy za jedną reklamę, a często też mało jest dostępnych do oglądania.

Jest wiele innych sposobów zarobku w Internecie, trzeba tylko poświęcić więcej czasu na szukanie takich sposobów! Odsyłam do artykułu, gdzie opisuję jak zarabiać w internecie w 2020 roku: rekinzarobkow.pl/praca-w-domu-jak-zarobic-przez-internet-w-2020-roku/

Nie ma nic za darmo

Często słyszę jak polecam “szybkie sposoby zarobku”, że to nie możliwe, aby firma za darmo dała bonus na start w wysokości 50-100zł.

Jest to możliwe, ale dlaczego?

Z tego względu, że nowa firma, która wchodzi dopiero co na rynek i chce dotrzeć do grona klientów musi w jakiś sposób zareklamować swoje usługi. W ostatnim roku bardzo popularna stała się reklama szeptana. Firma ma 2 opcje: wydać na reklamę w mediach: TV i media społecznościowe, gdzie te reklamy są bardzo drogie i nie wiadomo czy klient skorzysta z usług. Drugi sposób to skorzystać z reklamy szeptanej, czyli firma oferuję bonus na start osobom polecającym firmę i ich poleconym. Wtedy my dostajemy bonus na start, a firma nowego, potencjalnego klienta, który skorzysta z ich usług i bardzo możliwe, że zostanie na dłużej. Jest to o wiele tańsza forma reklamy, a dodatkowo zyskuje klient i firma.

Żeby zarobić, najpierw trzeba zainwestować

Niektórym się upięło, że inwestycja w internecie to konieczność, ale to nie jest prawda. Jest wiele sposobów na zarobek bez inwestycji, m.in: zarobek na programach partnerskich, sieciach afilacyjnych, “szybkie zarobki” o których wspominałam wyżej, zarabianie na reklamach na swoim blogu itp. Te wszystkie metody opisujemy na stronie rekinzarobkow.pl, więc dołącz do nas i zacznij zarabiać od zera i bez doświadczenia!

Zarabianie w internecie jest trudne

Osoby, które tak myślą nie mają wiedzy na temat zarobku online albo myślą, że zarobią nie robiąc nic. Zarobek przez internet jest prosty ponieważ możesz dotrzeć do tyle osób w Polsce i na całym świecie jak nigdy do tej pory. Potrzeba Ci jedynie trochę wiedzy, która możesz dobyć za darmo w Google oraz odrobinę zaangażowania i zobaczysz, że to łatwe jak bułka z masłem! 

Nie warto słuchac osób, które mówią “Teraz już jest za późno, aby zacząć” albo ” Za duża konkurencja, aby się wybić, gdybym mógł to zacząłbym wcześniej”. To usprawiedliwianie swoje lenistwa, nigdy nie jest za późno!

Aby zarobić trzeba mieć X zasięgów, X wejść na stronę, być popularnym w mediach

Zarabianie przez internet nie jest tylko dla osób, które mają bloga, kanał na yt czy rozpoznawalną markę osobistą. Wystarczą chęci i próbowanie różnych rozwiązań marketingowych. Każdy zaczynał od zera, a zbierać swoje grono odbiorców można za pośrednictwem zwykłego konta na Instagramie bądź Facebooku! Dobra zawartość, content, treść na koncie, a odbiorcy znajdą się sami.

Mitów na temat zarabiania w internecie jest dużo, te przedstawione wyżej to jedne z najpopularniejszych. Dobrze, że to tylko mity! 

Sprawdź również:

Jak zacząć zarabiać przez Internet w erze Covid?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *