Szukasz nietypowego prezentu dla swojej przyjaciółki? W tym artykule podpowiemy ci co możesz podarować swojej przyjaciółce z okazji urodzin, świąt, dnia przyjaciółki lub innej okazji. Pamiętaj że często najlepszym prezentem nie są drogie prezenty lecz wspólnie spędzony czas lub symbole waszej przyjaźni. 

Biżuteria

Biżuteria to idealny prezent dla każdej kobiety. W niektórych sklepach znaleźć możesz oferty typu bransoletka dla przyjaciółki. Sklepy te bardzo często oferują szeroki wybór takich prezentów. Zazwyczaj wybrać możesz jaki kolor ma bransoletka, szczegó ona jest wykonana a także napisać własny liścik z dedykacją lub życzeniami. 

Pamiętaj że taka biżuteria to coś więcej niż zwykle prezent. Do biżuterii która pokazuje jak wiele bliska ci osoba dla ciebie znaczy. Wybierając biżuterii dla przyjaciółki pamiętaj aby kierować się jej gustem i biżuterią która to w twojej przyjaciółce się podoba. 

Rozwój osobisty

Na prezent wybrać możesz:

  • Warsztaty
  • Kurs
  • Książki motywacyjne
  • Zajęcia jogi

Lub wszystko to co wiąże się z rozwojem osobistym o którym twoja przyjaciółka ma żel który jest jej potrzebny. Mogą to być spotkania z coachem, warsztaty kulinarne, kurs szydełkowania lub kurs językowy. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony. Twoja przyjaciółka dostanie coś więcej niż prezent bo czuję się zaopiekowała ne kochana i ważna. 

Wspólny wyjazd

Wspólny wyjazd to świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu. Możesz w niespodziance wykupić wyjazd wraz ze swoją przyjaciółką nad morze, w góry, nad jezioro lub zagranicę. Pomyśl co lubicie robić wspólnie najbardziej. Podważył upodobania dopasuj atrakcje zaplanowane na wyjazd. 

Możesz zorganizować pobyt w spa, wyjazd do aquaparku lub wspólne zakupy. Pamiętaj że prezent ten nie musi być nie wiadomo jak drogi liczą się twoje chęci, zaangażowanie a przede wszystkim czas który spędzicie razem. Czas ten pozwoli pielęgnować naszą relację i wzmacniać nasze więzi. 

Spełnienie skrytego marzenia

Znasz marzenia swojej przyjaciółki? Być może ma ona jakieś marzenie które ciągle odkłada na później bo przecież przyjdzie jeszcze na to czas. Jeżeli tak jest a to marzenie jest możliwe do spełnienia możesz pomóc je zrealizować.

Być może marzeniem twojej przyjaciółki skok na bungee, skok ze spadochronu, śpiewanie na scenie czy kupno idealnych butów? Możesz podarować swojej przyjaciółce voucher co umożliwi spełnienie tego marzenia lub  zorganizować jej niespodziankę. 

Album

Lubicie zdjęcia? Zdjęcia wywołane i ułożone w albumie lub wykonane fotoksiążkę to wspaniała okazja do wspólnych wspominek. Taki albo możesz wykonać samodzielnie metodą scrapbookingu lub wywołać zdjęcia i włożyć do gotowego albumu. Poszukaj zdjęć które przywołają najmilsze wspomnienia.

To prezent który wywoła wiele emocji, jest pełny sentymentu i wrażliwości. I możesz zostawić w albumie trochę wolnego miejsca aby zapełniać wspólnie kolejne karty albumu nowymi przeżyciami i pięknymi zdjęciami. 

Książka ukochanego autora

Twoja przyjaciółka uwielbia czytać? Książka to idealny prezent. Być może znasz jej ulubionego autora, serię książek lub gatunek literacki? Wybierz to co twoja przyjaciółka uwielbia czytać. Dodatkowo możesz postarać się o specjalną dedykację i autograf od autora lub sama wpisać dedykację na pierwszej stronie książki.

Twoja przyjaciółka z pewnością zapamięta ten prezent na długie lata. Podczas wybierania książki kieruj się tym co twoja przyjaciółka lubi i co chętnie czyta. Pamiętaj że ten prezent na sprawić przyjemność głównie jej. Który pomysł na prezent wybierasz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *